Dijital dünyada oyuncak fuarı! Eğlenceye adım at

100'ün üzerinde markanın 3 binden fazla çeşitle katıldığı oyuncak fuarında yüzde 50(ye varan indirimler sizi bekliyor.

D&R’ın ilkini geçen yıl gerçekleştirdiği Oyuncak Fuarı’nın ikincisi kasım ayının sonuna kadar dr.com.tr adresinde sürüyor! Sadece çocuklar için değil yetişkinler için de birbirinden ilgi çekici oyuncaklar, sürpriz indirimlerle bir tık uzağınızda…

D&R’ın ilk kez online sitesinde başlattığı “Oyuncak Fuarı”, bu yıl da kasım ayı boyunca sürüyor. Hem çocukların hem yetişkinlerin eğlencesi olan dünyaca ünlü markalara ait oyuncak ve oyunlar, dr.com.tr sitesindeki Oyuncak Fuarı’nda…
Fuar boyunca satışa sunulan 0 -3 yaş arası özel bebek oyuncakları, meraklı minikler için eğitici oyuncaklar, puzzlelar, deney setleri, yaratıcı çocuklar için oyun hamurları, boyama kitapları, parmak boyalar, hem küçüklerin hem büyüklerin yanından ayıramayacağı kahramanların peluş ve oyuncakları, kısacası saymakla bitmeyecek oyun ve oyuncaklar yeni sahiplerini bekliyor.
Yetişkinler için koleksiyon oyuncak, uzaktan kumandalı oyuncaklar, birleştir&oyna setleri, puzzlelar ve kutu oyunları gibi birbirinden farklı kategorideki tüm oyuncaklar yüzde 50’ye varan indirimlerle sunuluyor.
Fuarda; Anatolian, LOL, LEGO, Nerf, Educa, Pj Masks, Play-Doh, Harika Kanatlar, Hasbro Games, Galt, Barbie, Revell, Littlest Pet Shop, Hot Wheels başta olmak üzere 3 bin çeşit ürün, 100’ün üzerinde marka da fuara özel indirimli olarak oyuncak tutkunlarıyla buluşuyor.
Ayrıca eş, dost, arkadaş ve aile arasında oynanabilen sadece fuara özel exclusive ürünler yer alıyor. Günü birlik büyük markaların sürpriz kampanyalarının yer aldığı fuarda, sürpriz yeni markalar da indirimle birleştirilip fuara dahil olacak.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

fifteen − eight =