Çocuklara özel drone: Fırlat ve uçur

Dronel’lar yeni nesil oyuncakların en ilgi çekenleri arasında ve bir zamanların uzaktan kumandalı arabalarının ve uçaklarının yerini almaya hazır görünüyorlar. Üstelik bazılarını kullanmak da çok kolay! Corby CX011 Air Spinner’ı havaya atın ve uçmaya başlasın. İşte bu kadar basit!

Bir zamanlar uzaktan kumandalı arabalar, uçaklar vardı, şimdi ise drone’lar var… Genel olarak insansız hava aracı olarak tanımlanan drone’lar özellikle gazetecilikte ve şov dünyasında çekimler için çok kullanılıyor. Ancak drone’lar çocukların da en sevdiği oyuncaklar arasında… Kolay kullanılabilenler de daha çok tercih ediliyor. Tıpkı Corby CX011 Air Spinner gibi… Corby CX011 Air Spinner’ı havaya atın ve uçmaya başlasın. İşte bu kadar basit! Kumandasız çalışan, sensörü sayesinde el ile kolayca yönlendirilebilen Corby CX011 Air Spinner, çocukların yazına keyif katıyor.

Farklı fiyat ve özelliklerdeki drone’ları ile onlarca alternatif sunan Corby Drones‘un çocuklara özel ürünü Corby CX011 Air Spinner, renkli tasarımı, kolay ve güvenli kullanım sunan özellikleriyle bu yaz çocukların favorisi. Sadece açık alanlarda değil, kapalı alanda da drone keyfi sunan ürün ile çocuklar eğlenceye doyuyor.

Kumandasız Corby CX011 Air Spinner Otokontrol Drone, sensörle çalışıyor ve çocuğunuz el hareketleriyle kolayca uçuşu yönlendirebiliyor. 1 saat şarj süresi, 4-7 dakika uçuş süresi bulunan ürün, çarpma önleyici sensörü ve şarjı azaldığında otomatik iniş yapma özelliğiyle güvenli kullanım sağlıyor.

2009 yılında tablet, giyilebilir teknolojiler ve akıllı saatler ile teknoloji kulvarında yer alan TT Teknoloji, tümüyle yerli bir marka… 2015 yılından bu yana Türkiye’nin lider teknoloji perakendecileri için özel markalı ürünler (private brand) yaratıyor ve üretiyor. Polo Smart ve Corby Drones markası ile tüketiciyle buluşan TT Teknoloji’nin ürünleri arasında kablosuz speakerlardan taşınabilir nostaljik radyolara, kablosuz kulaklıklardan karaoke mikrofonlarına, yüz temizleme cihazlarından akıllı saatlere kadar yüzlerce seçenek yer alıyor. Markanın geniş ürün yelpazesi corbydrones.com, polosmart.com sitelerinde; teknoloji marketlerde ve online alışveriş sitelerinde tüketici ile buluşuyor.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × four =