Çocuklara çiftlik macerası LEGO Duplo’da

Çocukların sevdiği oyuncakların arasında olan Lego’nun Duplo serisindeki çiftlik setleri 1.5-5 yaş aralığındaki çocuklara eğlenceli bir dünya sunuyor.

Lego Duplo ile büyümek çok eğlenceli. Yeni Lego Duplo Çiftlik Setleri, çocukların oyun oynarken yaratıcılıklarını geliştirmesi için birçok olasılık içeriyor. Yaratıcılığı ve gelişimi destekleyen yeni çiftlik setleriyle 1.5- 5 yaş aralığındaki çocuklar eğlenceli bir dünyanın tadını çıkarıyor. Çiftlik setlerinde yer alan her bir Lego Duplo figürü, milyonlarca çocuğun hikayesinin bir parçası oluyor. Üç farklı setten oluşan çiftlik setleri; çocukların yaratıcılık, ince motor hareketleri ve el göz koordinasyonlarını geliştirmelerine yardımcı oluyor. Aynı zamanda çocuklar bu setlerle ile değişik oyunlar kurup hikayeler anlatabiliyor.
Sınırsız hayal güçleriyle sayısız hikayeye imza atan çocuklar, yeni hikayelerini aileleriyle paylaşmaktan da heyecan duyar. İyi bir dinleyiciye sahip olmak ise, çocukları kendi düşüncelerini paylaşmaya ve yaratıcılıklarını geliştirmeye teşvik eder.

Çiftlik Maceraları Seti
Duplo setlerinden “Çiftlik Maceraları” ile çocuklar öğrenirken eğleniyor. Macera çiftliğinde 1 çiftçi ve 2 çocuk olmak üzere 3 LEGO Duplo figürü bulunuyor. Aynı zamanda koyun, inek, keçi, horoz ve tavşandan oluşan 5 hayvan figürü de setin içerisinde yer alıyor.

Çiftlik Midilli Ahırı Seti
Büyümeyi yaratıcı ve eğlenceli hale getiren “Çiftlik Midilli Ahırı” seti ise, 2 adet Duplo figürü, 2 adet midilli figürü, aksesuar ve dekore edilmiş yapım parçalarını içeriyor.

Çiftçi Pazarı Seti
Duplo’nun “Çiftçi Pazarı” seti, çocuklara yaratıcı ve kaliteli bir oyun deneyimi sunuyor. Setin içerisinde yer alan 3 Duplo  figürü ve aile arabası ile çocuklar pazardaki bir stanttan satın alma rutinlerini keyifle uygulayabiliyor.
Lego Duplo yapım parçaları, klasik Lego yapım parçalarının yaklaşık iki katı büyüklüğünde olduğu için küçük çocukların ellerine de mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor.

1 YORUM

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

twelve − eight =