Çocuklar rengarenk bir yaza hazır

Özgür ve yeni nesil alışveriş anlayışı ile açıldığı ilk günden bu yana perakende dünyasını farklı deneyimlerle buluşturan WEPUBLIC, yeni sezonda ürün gamına dünyaca ünlü çocuk markalarını da ekledi.

2-14 yaş grubu çocukların giyimden oyuncağa ve kırtasiyeye kadar tüm ihtiyaçlarının yer aldığı WEPUBLIC Çocuk Bölümü’nde aralarında; Scotch and Soda, Wild and Gorgeous, Billie Blush, Epic Design Shop, Joules, How to Kiss a Frog, Puma, Adidas, Lego, American Outfitters, Courage and Kind, Fabric Flavours, New Era, Havaianas, Crocs, Fiji, Pera Pie’ın da bulunduğu pek çok marka yer alıyor.

Süper kahramanlar konseptinde ise; Star Wars, Batman, Superman, Minnie ve Beauty&Beast’in lisanslı ürünleri çocuklarla buluşuyor. WEPUBLIC Çocuk Bölümü ayrıca giyimlerine özen gösteren cool çocuklar için WEPUBLIC markalı tişörtleri, tarzlarına göre kişiselleştirme ve kendilerini özgürce ifade etme fırsatı da sunuyor.

Dünyaca ünlü markaların en yeni koleksiyonları uygun fiyatlar ile WEPUBLIC’in en üst katında yer alan WEPUBLIC Çocuk Bölümü’nde sizleri bekliyor. Ürünlere www.wepublic.com.tr adresinden bakabilir ya da İstanbul Akmerkez’deki WEPUBLIC mağazasına uğrayabilirsiniz.
.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

four × five =