Çocuklar için yeni nesil yağmurluk

Packaway, çocuklarınızın yağmurda keyifle zaman geçirmeleri için pratik, rahat ve şık bir çözüm. Sadece 300 gram ağırlığında ve bir karıştan büyük olmayan ebattaki taşıma çantası ile birlikte sunulan yağmurluk, yüzde 100 su geçirmez özelliğe sahip.

Doğadaki hayatı daha renkli ve daha konforlu hale getirmeye odaklanan Unica Mümessillik tarafından Türkiye’de satışa sunulan Mac in a Sac markasının, özel kılıflı yeni yağmurluğu “Packaway”, çocuklar için de cıvıl cıvıl alternatifler sunuyor. Ürün, suya dayanıklı kumaşı ve nefes alabilir yapısı ile, çocukların okula gidiş gelişlerinden bisiklet sürmeye kadar dışarıda bulundukları her an, onu yağmurda ıslanmaktan tam olarak koruyor. Küçük ve hafif koruma çantası sayesinde rahatlıkla taşınabilen Packaway Mini, Türkiye genelindeki 50’ye yakın noktada ve Unicasports.com adresinde 169,90 liradan satışa sunuluyor.

Çok ince dokunmuş özel kumaşı ve tam bantlı dikişleri sayesinde suyun yanı sıra rüzgar da geçirmeyen ürün, buna karşılık nefes alabilir yapısı ve sırt bölümündeki extra havalandırma paneli ile aktivite sırasında vücutta oluşan nemi ise kolaylıkla dışarı atabiliyor.

OKUL ÇANTASINA YAĞMURLUK

Yağmurlu havasıyla ünlü İngiltere’nin en popüler ürünlerinden birisi olan Packaway, çocukların hem okula giderken hem de okul dışı aktivitelerinde dışarıda geçirdikleri tüm zamanlarda daima kuru kalmaları için ideal bir ürün. Yanında ya da çantasında her zaman rahatlıkla taşıyabileceği bu yağmurluk işlevselliğinin yanı sıra çocuklarınızın şıklığını tamamlayan farklı renk seçenekleri bulunuyor.

Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve alışveriş yapmak isteyenler, www.unicasports.com adresini ziyaret edebilirler.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

15 + nine =