Çocukla çocuk ol!

OMO, ebeveynleri çocukla çocuk olmaya çağırıyor!

#anıbiriktir ile geçen yılın en çok konuşulan kampanyalarından birine imza atan Türkiye’nin en sevilen deterjan markası OMO, aynı kampanyaya bu yıl da “çocukla çocuk ol” çağrısı ve yepyeni bir reklam filmi ile devam ediyor.

“Kirlenmek Güzeldir” çatısı altında 10 yılı aşkın süredir anne ve babalara, çocuklarının gelişiminde keşfetmeye ve deneyimlemeye yer vermeleri için ilham veren OMO, geçtiğimiz yıl başladığı #anıbiriktir kampanyasına yeni bir reklam filmi ile bu yıl da devam ediyor. MullenLowe Istanbul imzası taşıyan reklam filmi iki farklı nesli temsil eden bir anne-kız ilişkisini ekranlara taşıyor.
Filmde annesini bir türlü oyunlarına katılmaya ikna edemeyen, kız çocuğu, kendisi anne olduğunda durumu tersine çeviriyor ve aileleri “çocukla çocuk olarak” daha mutlu anılar biriktirmeye çağırıyor.

Çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilen ve üç gün süren reklam filmi, Point of View tekniği ile hazırlandı ve iki farklı dönemi temsil edecek şekilde renklendirildi. 10 Ocak’ta yayına giren reklam filmi 2018 yılı boyunca 61, 30, 15 ve 5 saniyelik versiyonlarıyla TV ve dijital platformlarda yer alacak.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 + 9 =