Çocuk modasında “az ve öz” dönemi chAlk’ta

Aslı Tusavul’un çocukları ve ailesi için benimsediği sürdürülebilir bilinçli hayat felsefesi, dünyanın önde gelen markalarını buluşturduğu konsept giyim mağazası chAlk’ta. chAlk’ın ikinci mağazası İstinye Park’ta açıldı.

0-14 yaş çocuklara yönelik giyim markası chAlk, ikinci mağazasını ünlü isimlerin katıldığı şık bir davetle İstinye Park’ta açtı. Pınar Altuğ ve Ayşe Tolga gibi birçok ünlü isim ve çok sayıda davetlinin katıldığı açılışta çocuklar mağazada workshop yaparak anne ve babaları için tasarım hediyeler yaptı. Canlı DJ performansı eşliğinde keyifli bir gün geçiren konuklara etkinlik boyunca sürpriz hediyeler verildi. Mağaza içerisinde yer alan çocuk kuaföründe erkek çocukları da saçlarını kestirdi.

chAlk Hakkında;
Aslı Tusavul’un kendi ailesi ve çocukları için benimsediği sürdürülebilir ve bilinçli hayat felsefesi; 2013 yılında chAlk çocuk giyim mağazası ile Kanada’da hayat buldu.
Adını tebeşir kelimesinden alan markanın mesajı da çocukluğun, ilk okuma yazma becerilerini geliştirdiğimiz dönemin sembollerinden biri olan tebeşirle ilgili. Çünkü tebeşir her çocuğun hayatında bir nevi ilk imzasını attığı, kişiye özel bir stil ile farklılık gösteren duruşunu sembolize eden, tozlu, dağınık özgür ama net mesaj veren bir araç olmasıyla öne çıkıyor.
“Az ve öz”e olan tutkusu ile chAlk, ilhamını doğa, sanat ve sevgiden alıyor. Dünyanın dört bir yanından özenle seçilmiş, emeğe saygılı, dünyaya ve çevresine uyumlu üretim anlayışı ile sektörün öncü bebek ve çocuk markaları İstinye Park ve Emaar Square Mall’daki chAlk mağazalarında. Ayrıca bu markalar www.chalk.com.tr üzerinden satışa sunulacak. chAlk, çatısı altında yer vermekte olduğu markaları seçerken, markaların birbirleri arasındaki hikaye ve dil bütünlüğünü baz alarak, seçim ve konsept oluşturma yönündeki çalışmalarına özgün bir anlam yüklüyor.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

three − 3 =