Çocuğunuzun doğumuna, ağaçlar, çiçekler, kuşlar da sevinsin!

TEMA Vakfı Hoş Geldin Bebek Ürünleri’ni tercih eden anneler ve babalar, TEMA Vakfı’nın tüm Türkiye’de gerçekleştirdiği faaliyetlere destek oluyor.

TEMA Vakfı, yeni doğan bebeğinin ziyaretçileriyle bu özel ve mutlu günün anısını paylaşırken, doğaya da bir armağan vermek isteyen anneler ve babalar için TEMA Vakfı Hoş Geldin Bebek Ürünlerini hazırladı. Kart ve ahşap magnet olarak hazırlanan TEMA Vakfı Hoş Geldin Bebek ürünlerinin erkek ve kız bebekli, ayıcıklı ve fiyonklu gibi çeşitleri bulunuyor. Yeşil, pembe ve mavi renk seçenekleri ile beğeniye sunulan ürünlerde kullanılan ağaç malzemenin tamamı sürdürülebilir orman yönetim ilkelerine göre yönetilen FSC sertifikasına sahip ormanlardan geliyor. FSC sertifikasına sahip ormanlarda ekosistem bütünlüğü, ağaç varlığı ve biyolojik çeşitlilik korunuyor.

Doğaya umut oluyor

TEMA Vakfı Hoş Geldin Bebek Ürünleri; TEMA Vakfı Hoş Geldin Bebek Kartları ve TEMA Vakfı Hoş Geldin Bebek Magnetleri’nden oluşuyor. 3 renk ve 3 ayrı tasarımdan oluşan 17,5 x 16 cm boyutundaki kartlar ve 3 renk ve 4 ayrı tasarımdan oluşan 8 x 5 cm boyutundaki magnetlerin üzerine bebeğin adı ve arzu edilirse anne baba adı da basılabiliyor. Kartların üzerinde “Kızımızın/oğlumuzun doğumuza ağaçlar, çiçekler, kuşlar sevindi” notu ile birlikte TEMA’ya bağış yapıldığı bilgisi yer alıyor.

100 adet ve üzeri TEMA Vakfı Bebek Kartı veya Magneti siparişlerinde bir fidan sertifikası hediye ediliyor. TEMA Vakfı Bebek Ürünleri’ni tercih eden çiftler, TEMA Vakfı’nın tüm Türkiye genelinde yürüttüğü çalışmalara kaynak sağlamış oluyor. Bu kapsamda TEMA Vakfı’nın çocuklar için doğa eğitimleri, hukuksal ve yerel savunuculuk çalışmaları, doğal varlıkları ve biyoçeşitliliği koruma çalışmaları, kırsal kalkınma projeleri, bilimsel temelli doğa araştırmalarının hayata geçirilmesi gibi faaliyetlerine destek sağlanıyor.

Yeni doğan bebeğinin ziyaretçileriyle bu özel ve mutlu günün anısını paylaşırken doğaya da bir armağan vermek isteyen çiftleri, TEMA Vakfı Bebek Ürünleri’ni kullanmaya davet ediyoruz.

Farklı renk ve tasarımlar için tema.org.tr internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bilgi ve sipariş bebekurunleri@tema.org.tr adresine mail gönderebilir ya da (0212) 291 90 90 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

6 − 1 =