Çizgiseverler bu festivalde buluşuyor

Çizginin dört farklı disiplini; graffiti, çizgi roman, illüstrasyon ve animasyon İstanbul Comics & Art Festival’de bir araya geliyor. Festival, 8-10 Eylül 2017 tarihlerinde, Saint Joseph’liler Derneği Sosyal Tesisleri (Club Quartier) ve Moda All Saints Kilisesi’nde.

Çizgi roman, graffiti, animasyon ve görsel sanatları sevenler için tasarlanan İstanbul Comics & Art Festival, ikinci kez dsm group tarafından 8-10 Eylül 2017 tarihleri arasında Saint Joseph’liler Derneği Sosyal Tesisleri (Club Quartier) ve Moda All Saints Kilisesi’nde düzenlenecek. Festival biletleri dsmticket.com adresinde, satışta.

Bir şehir festivali olarak geniş bir katılımla gerçekleştirilen ve bu yıl 2’ncisi düzenlenecek İstanbul Comics & Art Festival’de çizginin dört farklı disiplini graffiti, çizgi roman, illüstrasyon ve animasyon biraraya getirilecek. İCAF, workhopları ile çizgiseverlerin doyasıya çizip tasarım yapacağı bir festival olacak.

Festival bünyesinde çeşitli workshop çalışmaları, animasyon film gösterimleri, sergiler ve usta çizerler ile söyleşiler düzenlenecek. İCAF bu yıl yine Saint Joseph’liler Derneği Sosyal Tesisleri (Club Quartier) ve Moda All Saints Kilisesi’nde hayata geçiyor. Geçen yıl 12 bin 270 ziyaretçinin katılımıyla tamamlanan İCAF, kendi alanında ilk kez yapılan kapsamlı organizasyon olarak bir ilke imza atmış ve Doğrudan Pazarlama Derneği’nin özel ödülünü almıştı.

İstanbul Comics & Art Festival, karikatür ve mizah dünyasının önde gelen isimleriyle buluşma ve eserlerini yakından görme imkanı da sağlıyor. İCAF’a katılan isimler arasında Hicham Habci, Emrah Ablak, Ethem Onur, Furkan Bilgiç, Kutlukhan Perker, Devrim Kunter, Erdil Yaşaroğlu, Yıldıray ÇınarSedat Girgin, Ethem Onur Bilgiç, Furkan Birgün, Sümeyye Kesgin, Selçuk Ören, Cem Güventürk, Esen Karol, Çağıl Ömerbaş, Ali Paşaoğlu, Özge Samancı ve Beril Ateş bulunuyor.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

one × four =