Çılgın sörfçülerin yeni macerası raflarda

Defne Ongun Müminoğlu’nun kaleme aldığı Çılgın Sörfçüler serisinin yeni kitabı Kerberos’un Gizemi Artemis Çocuk Yayınları tarafından okuyucuya sunuldu. Kahramanlarımızın kendilerini bir anda içinde buldukları gizemli ve macera dolu yolculukta mitolojik bilgilerini kullanmaları gerekecek.

Yazar Defne Ongun Müminoğlu’nun Artemis Çocuk Yayınları tarafından yayınlanan, 8 yaş ve üzeri çocuklara hitap eden Çılgın Sörfçüler serisine Kerberos’un Gizemi eklendi. Seride; dostluk, doğa, spor, hayvan sevgisi ve yardımlaşmanın önemi vurgulanıyor.

Serinin üçüncü kitabı “Kerberos’un Gizemi’nde ana karakterler, kendilerini gizemli ve macera dolu bir durum içinde buluyorlar. Üstelik çözüme giden yol yine mitolojiden geçiyor.

Kitap için özel olarak çekilmiş film ise QR kod ile okurlara arka kapakta hediye olarak sunuluyor. Serinin çizimleri, Tuba Şamlı Atilla tarafından elle çizildi. İşte kahramanlarımızın hikayesiyle ilgili kısacık bilgi…

Çılgın Sörfçüler’in bu yaz için birbirinden güzel planları var. Ama daha ilk günden olanlar, bu tatilin pek de sakin geçmeyeceğinin mesajını veriyor. Hiç beklenmedik şekilde çıkan yangın Shaka Sörf Okulu’nu nasıl etkileyecek? KERBEROS gerçekte göründüğü gibi bir sanat gemisi mi yoksa bir tehlike mi? Çılgın Sörfçüler her zamanki gibi olan bitene karşı tepkisiz kalamıyor ve kendilerini hiç beklemedikleri bir maceranın içerisinde buluyorlar.

Braille alfabesi ile de basıldı

Çılgın Sörfçüler serisi, göremeyen çocuklar için Braille alfabesi ile TÜRGÖK (Türkiye Görme Özürlüler Kitaplığı) raflarında da bulunuyor. Ayrıca Çılgın Sörfçüler serisinin tüm kitaplarına ve yazarın diğer serilerine www.defneninkitaplari.com adresinden ulaşabilirsiniz.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

eight + five =