Captune World’de değişim sanatı

Çocuğunuzu sanatı farklı açılardan tanıyıp yorumlayabileceği bir deneyime ortak etmeye var mısınız? Üstelik “Bu çocuğun yaşı daha çok küçük” gibi cümleleri geride bırakarak.. Çünkü dünyanın en önemli sanatçıların eserlerinin çocuklara ilham vereceği Art of Change Workshop’ları Captune World’e geliyor!

İstanbul Üsküdar’daki Capitol AVM içinde yer alana Captune World, çocukların eğlence dünyası olma özelliğinin yanına sanatın gücünü ekleyen atölye çalışmalarına da imza atıyor. Çocukların yaratıcılığını geliştiren ve küçük yaşta sanatın farklı yorumlarını dünyaca sevilen sanatçıların bakış açısıyla öğreten Art of Change, Captune World Party Room’da çocuklarla buluşuyor.

Sanatçıların en önemli eserlerinden ilham alınarak tasarlanan workshoplarda çocuklar, sanatı farklı açılardan yorumlayıp hayal güçlerini geliştirirken aynı zamanda el becerilerini geliştiriyor.

Ekim ayı boyunca her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günü Captune World Party Room’da gerçekleşecek workshoplar ile çocuklar dünya genelinde sanat çalışmalarıyla kendine hayran bırakan sanatçıların eserlerini yeniden yorumlayarak sanata doyacak!

ÇOCUKLARIN EN YENİ BULUŞMA NOKTASI
Şehir hayatına alışık olan çocukları, şehirden koparmadan doğaya yakınlaştıran özel bir çocuk alanı olarak hayata geçen Captune World; city, ocean ve forest konseptinden oluşan yaratıcı bir çocuk oyun merkezi.

Çocuk ve oyun arasındaki ilişkiyi merkezine alan Captune World’de çocuklar; hareket ediyor, keşfediyor, oyun kuruyor, yaratıyor ve arkadaşlık ediyor. Dört farklı oyun alanı ve PartyRoom’u ile Captune World, çocukların da ailelerin de en yeni buluşma noktası.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

eight − 1 =