Bu kamp fotoğrafçı olmak isteyenler için

İzmir Urla’da 1-3 Eylül 2021 tarihleri arasında düzenlenecek olan kampta alanının önde gelen 9 isminden bebek fotoğrafçılığının tüm ayrıntılarını A’dan Z’ye öğrenebilirsiniz.

Bebek fotoğrafçısı isen ya da olmak istiyorsan bu kamp senin için. 9 fotoğrafçı ile 10 farklı atölyeye katılmak, Urla’da doğa içinde tamamen kampçılara özel bir tesiste unutulmaz hatıralar ve farklı deneyimler yaşamak istiyorsan seni de 1-3 Eylül 2021 tarihleri arasında “Photographer Friends Photo Camp”e bekliyoruz. Bu kamp çok değerli bilgiler öğreneceğin, kamp ateşi etrafında keyifli sohbetler yapabileceğin, akşam gezileri ile yeni yerler göreceğin unutulmaz bir kamp olacak.

Sadece eğitim ya da sadece tatil değil

Bu kamp sadece bir eğitim veya tatil değil. Uzun yıllardır doğum, bebek ve aile fotoğrafçılığı alanında çalışan başarılı kadın fotoğrafçıların hikayelerini, yeni meslektaşları ile paylaşma projesi. Kampa katılan fotoğrafçılar ve fotoğrafçı adayları, kamp süresince bu ekiple birlikte olacak ve onların fotoğrafçılık yolculuğunu yakından öğrenme fırsatı bulacak. Kampta gerçekleşecek atölye ve eğitimlerde mesleğin en ince detayları, yüz yüze paylaşılacak. Katılımcılar, 9 farklı fotoğrafçının kendine özgü çekim teknikleri, aileler ile iletişim modelleri, teknik ekipman seçimleri ve aksesuar tedarikleri hakkında ayrıntılı bilgiler alma fırsatı bulacaklar. Kamp süresince yapılacak sosyal etkinlikler ve geziler ile katılımcılar hem rahatlayacak hem de şehirin gürültüsünden uzaklaşıp Ege’nin yemyeşil doğasında unutulmaz anılar biriktirecekler.

9 fotoğrafçının hikayesi

Yıllar önce farklı hedefler ile yola çıkan 9 kadının fotoğrafçılık macerası, zaman içinde güçlü bir dostluğa dönüştü. Yaptıkları başarılı işlerle sektörlerinde emin adımlarla yürüyen bu kadınlar, farklı projelerde bir araya gelip deneyimlerini sektöre yeni giren ve girmeye hazırlanan fotoğrafçılar ile paylaşmaktan keyif aldılar. Her yeni proje dostluklarını güçlendirdi. Mesleklerinin gereği olarak ihtiyaç duyduklarında birbirlerine destek oldular. Aynı bir takımın oyuncuları gibi gerektiğinde birbirlerinin yerini aldılar. İşte bu dostluk ve dayanışma ruhu, deneyimlerin daha farklı bir modelle aktarılması projesine dönüştü ve ortaya “Photographer Friends Photo Camp” projesi çıktı.

Kampta; Ayşegül Özdemir, Burcu Ertur, Ceren Selçuk, Ezgi Denizali, Gülçin Altuntop, Seda Erdoğan, Seda Kurt Koyuncu, Sezen Gür ve Tuba Sönmezöz eğitmen olarak görev yapacak.

Detaylı bilgi için www.friendsphotocamp.com sitesini ziyaret edebilir, friendsphotocamp@gmail.com adresine mail gönderebiirsiniz.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

6 − 6 =