Biberonları mikroplardan zahmetsizce arındırın

Mutfakta hayatı kolaylaştıran Homend, MyBaby1002H Biberon Isıtıcı ile annelerin içini rahatlatıyor. Homend teknolojisi sayesinde biberonların mikroplardan arındırılması zahmetli bir iş olmaktan çıkıyor.

Ürünlerinin tasarımı ve fonksiyonelliği ile günlük yaşamı kolaylaştıran Homend, MyBaby 1002H Biberon Isıtıcı ile de biberonların mikroplardan arındırılması konusunda annelere yardımcı oluyor. MyBaby 1002H Biberon Isıtıcı’nın, buzluktan çıkan sütün buzunu çözerken besin değerini koruduğu belirtiliyor.

Tüm biberonlar için uygun

Homend’in Mybaby 1002H Biberon Isıtıcısı ile biberon ve emzik sterilizasyon işlemi 25 dakika sürüyor. Biberon ısıtıcısının kaldıraç sepeti hem dar hem de geniş biberonlara uyumlu. Bu özelliği sayesinde ürünün tüm biberonlar için uygun olduğu ifade ediliyor. Sterilizatörün modüler tasarımı her boyuttaki biberonları ve aksesuarları esnek bir şekilde yerleştirmeye ve kolaylıkla düzenlemeye olanak veriyor. Hızlı süt ısıtma özelliği ile sütü 3 dakikada ısıtan cihaz, ideal boyutuyla yer kaplama sorunu yaşatmıyor.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × 1 =