Bebeklere özel SPA keyfi

Bir bebeğe masaj yapılıyor.

İstanbul Zorlu Center’da gerçekleştirilecek etkinlikte hamile eğitmeni ve bebek hemşiresi Esra Ertuğrul ile uzman hemşireler bebeklere SPA keyfi sunacak.

Yenilikçi, anne  ve bebek dostu ürünleri ile annelerin bebek bakımına destek olan Benebaby, Türkiye’de bebeklere özel ücretsiz SPA etkinliği düzenliyor. 30 Mayıs – 4 Haziran tarihlerinde Zorlu Center’da gerçekleşecek etkinlikte, hamile eğitmeni & bebek hemşiresi Esra Ertuğrul ve uzman hemşireler bebeklere SPA keyfi yaşatacak. Benebaby, bu etkinlikte bebeklere eşlik edecek anneleri de düşünmüş. Bebekleri ile gelen anneler de el masajı ve danışmanlık hizmeti alacak.

Zorlu Center Boğaz Katı’nda gerçekleştirilecek ücretsiz Benebaby SPA etkinliğinde, bebeklere özel masaj ve bakım hizmetleri, uzman bebek hemşireleri tarafından verilecek. Etkinlik alanında hazırlanan üç masaj yatağından biri, randevu alınarak rezerve edilebilecek. Benebaby SPA için randevular Benebaby’in facebook ve instagram hesapları üzerinden alınabiliyor.

ANNELERİN İÇİ NE ZAMAN RAHAT EDER?

Benebaby yetkilileri annelerin iç huzurunun, bebeğinin sağlıklı, mutlu ve güvende olduğunu hissetmesiyle mümkün olduğu gerçeğinden hareket ederek “İçimin Rahatlığı, Bebeğimin Sağlığı” ilkesiyle hem annenin hem bebeğin ihtiyaçlarına uygun, hayatı kolaylaştıracak, güvenilir ürünler sunduklarını ifade ediyor.

Etkisi klinik araştırmalarla kanıtlanmış ve sağlık otoritelerince onaylanmış, doğal içerikli, anne ve bebek dostu Benebaby ürünleri kulanım kolaylığı özelliğine de sahip. Ayrıca Benebaby ürünlerinde paraben ve benzeri kimyasal koruyucu ve katkı maddeleri kullanılmadığı, doğal kökenli içeriklere yer verildiği belirtiliyor.

Benebaby, İLKO İlaç’ın tüketici sağlığı markası olan Wellcare’in bünyesinde faaliyet gösteriyor.

 

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

six + 17 =