Bebeğinizin emziğini yıkamadan temizleyebilirsiniz

Emzik, diş kaşıcıyı, tarak ve küçük oyuncaklar, üzerlerinde birikebilen virüs ve bakterilerin bebek sağlığını olumsuz etkilemesi riskine karşı iyi temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi gereken ürünler. 15 dakikada bu dezenfektasyonu sağlayan Sercair Wave, anne babaların hem işini kolaylaştırıyor hem de içlerini rahatlatıyor…

Emzik, diş kaşıyıcı, tarak, oyuncak gibi bebek eşyalarının üzerlerinde yer alan virüs, bakteri gibi zararlı mikroorganizmaların, bebeklerin bağışıklık sistemini düşürmesine karşı tasarlanan Sercair Wave, kendi boyutuna sığan tüm bebek eşyalarının temizlenmesi, bakterilerden arınması ve çocukların daha sağlıklı, kaliteli bir yaşam sürmeleri için teknoloji üretiyor.
Sercair Wave Sterilizatör Kutusu’nun bebek eşyaları için gerçekleştirdiği 15 dakikalık UV dezenfeksiyon teknolojisinden sonra mikrobiyal organizmaların hücrelerindeki DNA veya RNA moleküler yapısı tamamen yok oluyor ve strelizasyon, dezenfeksiyon etkisine ulaşıyor. Virüs, bakteri ve küflerin yüzde 99’unu sterilize eden Sercair Wave şimdi sercair.com, Ebebek, JokerBaby, Civilim.Com sitelerinde indirimli perakende fiyatı 499 TL ‘den satışta.
Sercair Wave UV Sterilizatör Kutusu;
• Az yer kaplar ve taşınabilir.
• Zararlı mikropların yüzde 99,9’unu yok eder.
• Sterilizasyon döngüsü tamamlarken aynı zamanda cep telefonlarını şarj etme özelliğine sahiptir.
• Dahili USB şarj portu girişi vardır.
• Bebek eşyalarının yanı sıra, cep telefonu, bozuk para, anahtar gibi kutu boyutuyla sınırlı tüm eşyaların hijyeni için kullanıma uygundur.

Sercair Hakkında:

Sercair, daha yaşanabilir bir gelecek için, daha temiz iç mekanlar tasarlama hedefiyle Los Angeles’ta yolculuğuna başlamıştır. Tüketicilerin giderek artan sağlık yaşam bilinci, küresel çapta artan hava kirliliği, sigara dumanı, kötü kokular, nem, bakteri, gaz kaçağı gibi problemlerin çözümü için, kullanıcı ihtiyaçları analiz edilerek tasarlanan Sercair, ‘Daha Sağlıklı Bir Nefes ve Daha Sağlık Bir Yaşam İçin Teknoloji’ üretmektedir. Amerika, Avrupa ve Türkiye pazarında patentli Sercair’in Amerika genel merkez ofisinde ARGE ve yazılım çalışmaları devam ederken, üretim süreci ise Türkiye’den yönetilmektedir. Ölçümlenebilir temiz hava teknolojisi ve dezenfektasyon teknolojisi ürünleriyle ev, hastane, okul, restoran, spor salonları, ofis ve tüm iç mekanlarda kullanım için dizayn edilen Sercair ürünleri, şu an Türkiye’de 200’e yakın bayi, Joker, E-bebek, Civil gibi perakende zinciri markaları ve online mağaza kanalları aracılığıyla da son tüketiciyle buluşmaktadır.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty + fifteen =