Batman yine Superman’e karşı

Batman Superman'e karşı

Batman ya da Superman’ın pelerinini giymek isteyen çocuklar için adres, İstanbul Üsküdar’daki Capitol AVM!

En çok sevilen kahramanlar Batman ve Superman ile eğlence, 23 Ekim’e kadar Capitol AVM’de… Kahramanınızı seçip, interaktif uygulamalar ve çok özel sergi ile Batman ve Superman heyecanını Capitol’de yaşayabilirsiniz…
Etkinlik için özel olarak çocuklar ve interaktif sergi için 2 ayrı alan hazırlanmış. Sergi alanında misafirler “Senin Masken Hangisi” aktivitesinde üzerlerinde Batman, Superman ve Wonderwoman aksesuarlarını deniyor. Katılımcılar “Eye Tracker” uygulamasıyla Superman gibi gözleri ile hedefleri vuruyor.
Etkinliklerin yanı sıra Batman ve Superman’e özel sergi de bu alanda ziyaretçilerini bekliyor, 360 derece gezilebilir sergi alanında özel film sahneleri, fotoğrafları ve kahramanların aksesuarları yer alıyor Sergi alanında 3D Batman ve Superman heykeli ile fotoğraf çektirip #batmanvsupermancapitolde hashtagi ile paylaşanlar “Instaprinter”dan anında özel çıktısını alabiliyor.

MİNİKLER GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRİYOR!

Capitol minikleri de unutmamışı! Yetişkinlerin yanı sıra çocukları da birbirinden eğlenceli aktiviteler bekliyor.
Minik katılımcılar etkinlik boyunca sevilen kahramanların pelerinlerini giydikten sonra Batman’nin maskesini, Supermen’nin göğüs logosunu ya da Wonderwoman’ın tacını tasarlıyor. Tasarladıkları ürünler kendilerinde anı olarak kalıyor. “Air gun” ile tel kafesin içinde Gotham’ın heyecanı da artıyor. İsteyen minik katılımcılar özel hazırlanmış şablonlardan seçtikleri kahramanın 7 gün kalıcı dövmelerini yaptırabiliyor. Batmobile’in kontrolünü ellerine alan çocuklar, heyecanlı Gotham şehri sokaklarında geziyor.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

8 − 3 =