Bale ve boks yan yana, çocuk modasında

Balerin ile boksörün ortak noktası olur mu? Gelin bu sorunun cevabını bulmak için balerinler ve boksörlerden gelen ilham H&M Studio Kids koleksiyonuna bir göz atalım.

Bu sezon H&M Studio Kids’in ana ilhamı, balerinler ve boksörlerin ışıltılı dünyasından geliyor. Balerin kostümleri neşeli ve zengin detaylarla süslü. Beyaz ve siyah kuğu kostümleri balenin büyülü dünyasını yansıtıyor. Bu parçalar boksörlerin sportif kostümleri ile kombinleniyor.

Boks ilhamlı parçalar, kapşonlular ve sweatshirtler ya da bornozlar olarak öne çıkıyor. Koleksiyondaki tüm temalar, sevgi ve sevginin gücü etrafında geziyor. Limitli sayıda özel olarak üretilen bu koleksiyon, 2 Mart’tan itibaren Türkiye’de de sadece Zorlu, İstinye Park, Bağdat Caddesi, Ankara CEPA ve İzmir MaviBahçe AVM H&M Mağazaları’nda satışa sunuluyor.

H&M Studio’yu çocuklar için tasarlamayı çok seviyoruz çünkü her bir parça ile harika hikayeler anlatabiliyoruz. Bu sezon hikaye balerinler, boksörler ve onların büyülü dünyasıyla ilgili’’ diyor H&M Tasarım Başkanı ve Kreatif Direktör Pernilla Wohlfahrt.

TEMEL GÖRÜNÜMLER

-Organik pamuk elbise; volanlı ve dantel detaylı bir yaka ve uzun uçuşan parçalarla balerinlere gönderme yapan volümü ile.
– Çift taraflı giyilebilir naylon bomber ceket, ekstra fırfırlı parçası ile sahneden inmiş balerin için ideal. Ceketin diğer yüzünde gülen bir surat yaratacak şekilde dizilmiş domino taşları var.
– Kuğu mayosu balenin en ünlü eserlerinden biri olan Kuğu Gölü’nden esinleniyor. Mayonun boyun bölümünde etrafında dönen bir kuğu figürü ve fırfırlarla kaplı bir gövdesi dikkati çekiyor.
– Eski denizci dövmelerinin ilüstrasyonları ile işlenmiş svetşört aynı zamanda timsah printleri ile süslü. Dövme deseni boks şortlarında da bulunuyor.

Koleksiyonda öne çıkan renkler siyah, beyaz, kırmızı ve gold.

ANA PARÇALAR

Organik pamuk, yaka detaylı elbise, kalp desenli üst, fırfırlı şortlar, örgü ceket ve şort, LOVE şeritli sweatshirt ve etek, çift taraflı giyilen bomber ceket ve kuğu mayo.
Uzun bomber parka, gold timsah desenli yelek, kolsuz kapşonlu, LOVE yazılı şeritli koşu pantalonları, dövme desenli svetşört, tişört ve boks şortları. Kullanılan kumaşlar ise organik pamuk, naylon, lame ve yün.

Şeritli bale ayakkabıları, boks ayakkabıları, kuğu sırt çantası, saç bandı, atlama ipi, dövme desenli taytlar, denizci şapkası, domino taşları ve geçici dövmeler de koleksiyonun aksesuvarları.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

three × three =