Baharı pastel tonlarla karşılayın

Baharın çocuksu ve eğlenceli yanını ev tekstili ve dekorasyon ürünlerine taşıyan English Home, “Pastel Lovers” koleksiyonunu tanıttı. Donut, şeker, kedi, şakayık çiçeği ve gökyüzünün birbirinden güzel desenleriyle tasarlanan ürünler, pastel tonlarıyla mekanlara huzur veriyor.

Tanıtım toplantısında koleksiyon hakkında bilgi veren English Home tasarım ve konsept yöneticisi Gülsün Sertay, “Eğlenceli desenlerde nevresimler, sloganlı kırlentler, pastel renklerinin verdiği pozitif enerjiyle hangi yaştan olursa olsun herkesin içindeki çocuğun açığa çıkarması amacıyla keyifli bir tema oluşturduk” dedi.
Dünya Parti Günü’nde gerçekleşen lansmanda “Krispy Kreme” sponsorluğunda “Pastel Lovers” temasının önemli desenlerinden olan donutlarla temanın ruhu yansıtıldı. Tanıtım lansmanında “Faber Castell” ile “Kripsy Kreme” sponsorluğunda “Kendi Donut’ını Yap” adlı workshop gerçekleştirildi. Katılımcılar donut tasarımlarını kuru boya ile kendilerine özgü tasarladıktan sonra Krispy Kreme kişiye özel donutları üretime aldı.

Lansmanda sergilenen ürünler arasından donut sloganlı kırlentler, nevresimler, yepyeni renklerde ferforje fenerler ve porselen mutfak ürünleri dikkat çekti.

Katılımcıların sorularıyla devam eden lansman “Pastel Lovers” koleksiyonundan özel hediyelerin dağıtılmasıyla sona erdi.

Sınırlı sayıda üretilen English Home ürünlerine ulaşmak için; 300’ü aşkın mağazasından size en yakın olanını ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz English Home online mağazasına ulaşabilir, kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × 2 =