Bahar, renkleriyle vitrinlerde

Eğlenceli ve çarpıcı renklerle hazırlanan Benetton 012 koleksiyonunda kızlar için renkli örgü ceketler, pamuklu blazerler; erkek çocuklar için de çiçek desenli gömlekler ile sloganlı tişörtler öne çıkıyor.

United Colors of Benetton çocuk koleksiyonu, 2018 baharını büyük bir heyecan ile karşılıyor. Eğlenceli ve renkli koleksiyon, Amerikalı kampüs stilinden Breton çizgilere, markanın global ruhunu ortaya serecek moda akımlarını çocuklar için bir araya getiriyor. Bu bahar tüm çocuklar, Benetton’un 012 koleksiyonu ile gökkuşağı renklerine bürünecek.

Kızlara özel

Bu ilkbahar Benetton’un 012 kızları feminen, şık ve renkli bir dünya ile karşılaşıyor. Koton mini elbiseler, renkli örgü ceketler, hakim yaka trikolar, logolu ve yıldızlarla bezeli, sloganlı tişörtler kız çocuklarının dolaplarındaki olmazsa olmazlar arasında…
Benetton’un gelincik desenli elbiseleri ve pamuklu blazerları bahar aylarına imzasını atacak. Rahat ve albenisi yüksek polo tişörtler 80’leri anımsatan vintage nakışlı logosu ve renk seçenekleri ile mevsimin vazgeçilmezleri arasında bulunuyor. United Colors of Benetton’un en beğenilen ceketlerinden olan çift taraflı kullanılabilen kapüşonlu pofuduk ceketleri, ilkbaharda kız çocuklarının en yakın arkadaşı olacak.

Erkeklere özel

Erkek çocukları için de Benetton’un 012 koleksiyonunda birbirinden farklı moda trendleri yer alıyor. Merinos yününden trikolar çabasız rahatlığı ön plana çıkarıyor. Koleksiyonda polo tişörtlere çiçek desenli gömlekler eşlik ediyor. Sloganlı tişörtler ile kombinlenen rahat kesim taşlanmış kot pantolonlar ise bu bahar erkek çocukları için vazgeçilmez…
Bahar serinliğini Benetton’un parlak renklerdeki hafif pofuduk ceketleri ile karşılayan erkek çocukları tarzlarıyla bu sezon da dikkat çekecek.

Benetton bahar koleksiyonuna dair diğer haberi de burada bulabilirsiniz.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

9 − 8 =