Aytül Akal’ın Süper Çocukları ile tanışın

Çocuk edebiyatının usta ismi Aytül Akal, Süper Çocuklar serisine Koku Delisi ile devam ediyor.

Tudem Yayınları tarafından okurla buluşturulan Aytül Akal’ın Süper Çocuklar serisinin üçüncü kitabı Koku Delisi, çocuklara yine çok eğlenceli bir okuma serüveni vadediyor. Okurlar, kitap kahramanları ile birlikte kokuların peşinde, renklerin izinde, gizemli ve hareketli bir maceraya sürükleniyor.

Her biri farklı yeteneklere sahip olduğunu keşfeden çocukların maceralarını anlatan Süper Çocuklar serisinin son kitabının kahramanı kokular oldu. Aytül Akal’ı sevilen serisinin bu son halkasında hayatı renklerle ifade eden Renk Delisi Asya ve hassas kulaklarıyla benzersiz bir Ses Delisi olan Tuna’dan sonra Mete de kendi yeteneğini bulma konusunda ısrarlı görünüyor!

Dostumuz her zamanki gibi yine kendi derin yeteneklerini keşfetmeye çalışırken evlerini büyük bir telaş sarıyor. Anne ve babası neden durduk yere tartışıp duruyor? Hafta sonu yurt dışından evlerine gelecek garip, hatta Mete’ye göre çok tehlikeli konuk da kim? Peki ya apar topar aralarına karışan Lila? Birdenbire ortadan kaybolan ebeveynler, yıkılıp yerine devasa binaların dikileceği göz alıcı bir sanat sokağı, duvardaki kırmızı lekeler, sokağın başında bekleyen mavi boyalı adamlar, havada asılı kalan çürük yumurta kokusu…

Süper Çocuklar iş başına!


Kahramanlarımız gizli yeteneklerini keşfetmeye çalışırken kokuların peşinde, renklerin izinde, gizemli ve hareketli bir maceraya sürükleniyor. Üstelik bu sefer güçlerine güç katacak yeni bir arkadaşları da var!

Tudem Yayınları etiketiyle raflardaki yerini alan “Süper Çocuklar” dizisi, her macerasında hem güldürüyor hem de güzel bir dayanışma örneği sergiliyor. Birbirleriyle geçişi olmayan ve ayrı ayrı da okunabilen seri grup bilincini aşılarken, bilinmez olana karşı önyargıları altüst ediyor.

Kitap: Koku Delisi
Süper Çocuklar – 3
Yazan: Aytül Akal
Resimleyen: Yusuf Tansu Özel
Fiyat: 18,00 TL
Ebat: 13,5×19,5 cm
Sayfa: 120 sayfa,

 

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

one × four =