Aradığınız set bu olabilir mi?

B.U Maternity, hamilelik ve doğum sonrası ürün setleri ile anne ve anne adaylarına çok özel seçenekler sunuyor. Alice, Bella ve Marina adlarıyla satışa sunulan 3 farklı set, her bedene ve zevke seslenmeyi başarıyor. Ürün setleri sabahlık, gecelik, bebek tulum, bebek şapka ve yastık kılıfından oluşuyor. Tüm ürünler, yüzde 100 pamuk kalitesi ile Türkiye’de üretiliyor.

Anne adayları ve yeni anneler, şimdi hamilelik sırasında ve sonrasında da modayı yakalıyor. B.U Maternity hamilelik ve doğum sonrası ürün setleri, şıklığının yanı sıra üstün kalitesi ve konforu ile de beğeni kazanıyor. Alice, Bella ve Marina adlarıyla satışa sunulan setler, sabahlık, gecelik, bebek tulumu, bebek şapkası ve yastık kılıfından oluşuyor. Ürün setleri sabahlık, gecelik, bebek tulum, bebek şapka ve yastık kılıfından oluşuyor. Yüzde 100 pamuk olan ürünler ülkemizde üretiliyor.

Her bedene uyan sabahlıklar

Setlerin içinde yer alan sabahlıklar, beldeki ayarlanabilir kuşak sayesinde kolaylıkla hamile bedeninden emziren anne bedenine inebiliyor. Böylelikle hamilelik sürecinden doğuma ve doğum sonrasına kadar geniş bir beden esnekliği sağlanmış oluyor.

Geceleri de kolay emzirmeniz için

Setlerin en özel parçaları arasında yer alan gecelikler, içe dikilmiş ayarlanabilir yüksek bel hattı ve göze çarpmayan şekilde gizlenmiş ön bölgesi sayesinde rahatça hareket etmeyi sağlıyor ve muayene kontrolleri için kolay erişime izin veriyor. Kolay emzirebilmeniz amacıyla tasarlanan her iki omuzdaki çıt çıtlar ise bebeğinizle ten tene temas etmenize yardımcı oluyor.

Hem sabahlık hem de geceliklerle renk ve desen uyumu sağlayan bebek doğum seti, yeni annenin bebeğiyle ilk fotoğraflarında harika bir görünüm oluşturuyor. Bebeğinizin tenini tahriş edecek etiketleri olmayan yenidoğan bebek şapkası da sete dahil. Tulumun kol bölümleri, katlanarak bebeğinizin kendine zarar vermesini önleyecek bir eldiven haline geliyor. Tulumun çıt çıtsız lastikli alt bölümü, annelerin kolaylıkla bez değiştirmesine olanak tanıyor. Bu da özellikle geceleri annelerin işini oldukça kolaylaştırıyor.

Rahat uykuların eşlikçisi

Sabahlık, gecelik ve bebek seti ile takım oluşturan yastık kılıfları da seti tamamlıyor. Böylece fotoğraflardaki şıklığınız da bütünlenmiş oluyor. Son derece kullanışlı olmak üzere dizayn edilen yastık kılıfları, zarf şeklindeki tasarımıyla yastıkların kaymasını önlüyor.
B.U Maternity’nin yaratıcısı ve sahibi Bürçe Uslu, “Amacımız dünya standartlarında ürün ve ürün tasarımlarını, uygun fiyata tüm dünyadaki anne ve anne adaylarına sunarken modanın dinamizmini, şıklığı ve kaliteyi ulaşılabilir kılmak. Bununla birlikte hamile modasına yenilikçi bir bakış açısı getirmek istiyoruz” sözleriyle markayı anlatıyor.
B.U Maternity marka; Alice, Bella ve Marina ürün setlerini, www.bumaternity.co adresinden ya da anlaşmalı satış noktalarından 495.95 TL’lik lansman fiyatı ile satın alabilirsiniz.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × four =