Aptamil güvencesiyle online alışveriş

Türkiye’nin en büyük ebeveynlik platformlarından biri olan ilkadimlarim.com, anne babaların güvenle alışveriş yapabilmeleri için Aptamil Çocuk Devam Sütleri’nin online satışına başladı. Anne babalar ilkadimlarim.com üzerinden Aptamil güvencesiyle alışveriş yapmanın yanı sıra ücretsiz online uzman desteğinden de yararlanabilecek.

Hamilelikten bebek 2 yaşına gelene kadar ebeveynlerin yanında olan ilkadimlarim.com, alışverişte de güven arayan anne ve babalar için ilkadımlarim online alışveriş platformunu açtı. Anne babalar artık ilkadimlarim.com üzerinden doğru ve güvenilir içeriklere ulaşmanın yanı sıra Annelerin 1 numaralı tercihi* Aptamil Çocuk Devam Sütleri’ni, Aptamil güvencesiyle online satın alarak, güvenilir alışverişin keyfini çıkaracak.
Aptamil Çocuk Devam Sütleri, ilkadımlarim.com’da, ebeveynlere çocuk doktoruna online soru sorma desteği de sunuyor. Ayrıca ilkadimlarim.com’daki uzman beslenme danışmanları; bebek beslenmesi, anne sütü ve beslenme, anne ve bebek psikolojisi hakkında anne babaların merak ettiği soruları yanıtlıyor.

Ebeveynler teslimatta ‘Bebek uyuyor zili çalma’ diyebilecek

Aptamil Çocuk Devam Sütleri’ni Aptamil güvencesi ile kapınıza kadar getiren ilkadimlarim.com, ‘Bebek uyuyor, zili çalma’ gibi seçenekler sunarak, ebeveynlerin ihtiyaçlarına göre titizlikle hazırlanmış ve kusursuz bir online alışveriş deneyimi yaşatıyor. Bununla birlikte lansman dönemine özel olarak ücretsiz kargo imkanıyla birlikte hızlı ve özenli teslimat garantisi de sağlıyor.

Aptamil güvencesiyle annelerin içi rahat

Nutricia Türkiye Pazarlama Direktörü Pelin Aydoğdu, anne babaların bebekleriyle ilgili tüm sorularına yanıt bulacakları bir platform yaratmayı amaçladıklarını da belirtti.

Konu ile ilgili bilgi veren Nutricia Türkiye Pazarlama Direktörü Pelin Aydoğdu, COVID 19 sürecinde tüketim alışkanlıklarında büyük değişimler olduğunu belirterek “Salgın nedeniyle vakitlerinin çoğunu evde geçiren ebeveynler, bebeklerinin ihtiyaçlarını karşılamak için online kanallara yöneldi. Biz de Aptamil Çocuk Devam Sütleri olarak, e-ticarete olan bu yönelimi gördük ve web sitemiz üzerinden ilkadımlarim online alışveriş platformunu açtık. Artık anne babalarımız bebekleri ile ilgili merak ettikleri soruların cevaplarını öğrenirken, aynı zamanda Aptamil Çocuk Devam Sütleri’ni, ilkadimlarim.com’dan Aptamil güvencesiyle satın alabilecek. Hedefimiz, e-ticaretten çocuk devam sütü satın alırken güven arayan anne ve babaların gönül rahatlığı ile Aptamil Çocuk Devam Sütü satın alabilecekleri bir platform yaratarak, onlara uçtan uca mükemmel bir kullanıcı deneyimi yaşatmak. Aptamil Çocuk Devam Sütleri olarak, bebeklerin bağışıklık sistemini desteklemenin** yanı sıra anne ve babaları her konuda destekliyor, her gün ve her koşulda yanlarında olmaya devam ediyoruz” dedi.

*2019 Ipsos BHT Araştırmasına göre

** Bebeğinize en iyisi anne sütüdür, eksikliğinde doktora danışınız. Bu gıda prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotik bileşenler, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler. Sağlıklı yaşam için dengeli ve çeşitli beslenme önemlidir.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

thirteen − 3 =