Anne oğul da bir örnek giyinebilir

Annelerinin kıyafetlerini giymekten vazgeçmeyen kız çocukları ve annelerine hayran erkek çocukları LC Waikiki’nin anneler gününe özel hazırladığı koleksiyonuyla modayı yakından takip ediyor. Sezonun öne çıkan desen ve renklerinin tüm detaylarıyla kullanıldığı koleksiyon baharı müjdeliyor.

LC Waikiki, her zaman en iyisini hak eden anneler ve çocukları için ortak bir koleksiyona imza atmış. Kalite, şıklık ve tarzın bir araya geldiği LC Waikiki Anneler Günü özel koleksiyonundaki elbise, etek, tişört ve pantolon modelleri anne ve çocuklara bir örnek kombinler sunuyor.

Baharın temsilcisi çiçek desenlerinin sezonun hit modellerinden fırfırlarla kullanıldığı tiril tiril elbiselerin yanı sıra dantel işlemelerin başrolde kullanıldığı tasarımlar anne-kızlara romantik bir görünüm vadediyor. Baskılı tişörtler pilili eteklerle kombinlendiğinde anne-kızlara elegan bir duruş verirken, açık renkli pantolonlarla kombinlendiğinde anne ve oğulları sportif bir görünüme davet ediyor.

Her yaş grubu için bir örnek modeller sunan LC Waikiki Anneler Günü koleksiyonu, cıvıl cıvıl renklerle baharın enerjisini sokaklara taşıyor. Koleksiyonun zengin seçenekleri anne ve çocuklarına günün her saatinde rahatlığın yanı sıra şıklık sunuyor.

Anneyle bir örnek giyinmek denince akla öncelikle kız çocuklar gelse de bu koleksiyonda yeni bir bakış açısı da var. Koleksiyona eklenen tişörtler, anne oğul aynı “takılma” keyfini de yaşatıyor.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 + thirteen =