80’li yılların sevilen çizgi filmi yine ekranda

80’li yılların en sevilen çizgi filmlerinden ThunderCats, Cartoon Network ekranlarında yepyeni uyarlaması ThunderCats: Roar ile çocuklarla buluşuyor. Gezegenleri yıkılan ve imparatorluklarını kurtarmak için maceradan maceraya koşan ThunderCats, yepyeni bölümleriyle hafta içi 18.00’de Cartoon Network’te, eğlenceli klipleri Cartoon Network websitesi ve Youtube Kanalı’nda…

Eğlenceli ve yeni çizgi filmlerin kanalı Cartoon Network, çizgi film gurmelerine layık bir çizgi filmle çocukların karşısına çıkıyor. 80’li yılların sevilen çizgi filmi Thundercats, yepyeni uyarlaması Thundercats: Roar ile Cartoon Network ekranlarına geliyor.

ThunderCats hafta içi her gün 18.00’de yeni bölümleriyle Cartoon Network’te çocukları bekliyor.
Halkın barış ve mutluluk içinde yaşadığı Thundera gezegeninin yok olmasıyla hayatta kalmayı başaran altı asil savaşçı, liderleri Lion-O önderliğinde üçüncü dünyaya kamp kuruyor. Lion-O ve arkadaşları yeni gezegenlerine alışırken, imparatorluklarını tekrar inşa etmek için maceradan maceraya koşuyor. Lion-O ile arkadaşları, Üçüncü Dünya’nın kötü hükümdarı Mumm-Ra ve yaratıklara karşı engel olmak için kıyasıya bir mücadeleye adım atıyor.

Cartoon Network ekranlarındaki birbirinden heyecanlı çizgi filmlerin yanı sıra www.cartoonnetwork.com.tr adresinde eğlenceli oyunlar ve neşeli videolar da çocukları bekliyor.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 − fifteen =