Çocuk odalarının yeni kahramanı Kaptan Tsubasa

Hangi takımı tutarlarsa tutsunlar, 1990’lı yıllarda olduğu gibi bugün de çocukların bir tek futbol efsanesi var: Kaptan Tsubasa… Kaliteli priz ve elektrik anahtarlarıyla öne çıkan VİKO, Tsubasa’nın minik hayranlarına şimdi harika bir sürpriz yapıyor. VİKO’nun lisanslı yeni Karre Kids serisi ile Kaptan Tsubasa’nın maceraları çocukların odalarında devam ediyor.

Koşmakla bitmeyen sahada, topun şekil değiştirdiği fantastik şutlarla, olağanüstü kurtarışlarla ve her biri destansı hikayelere sahip maçlarla gönülleri fetheden Tsubasa, dünyada birçok neslin futbol aşığı olarak yetişmesinin sebebi… Ve Tsubasa Panasonic Life Solutions Türkiye’nin VİKO marka lisanslı Karre Kids serisi ile çocukların odalarına konuk oluyor. Kaliteli priz ve elektrik anahtarlarıyla öne çıkan VİKO, Tsubasa’nın minik hayranlarına şimdi harika bir sürpriz yapıyor. VİKO’nun lisanslı yeni Karre Kids serisi ile Kaptan Tsubasa’nın maceraları çocukların odalarında devam ediyor. Tsubasa’nın birbirinden güzel resimleriyle tasarlanmış elektrik anahtarı ve prizlerle çocuklar, taraftarı oldukları kahramanı belli ediyor. Üstelik Tsubasa; kırmızı-beyaz, siyah-beyaz, sarı-lacivert, sarı-kırmızı ve bordo-mavi renklerle de kalpleri fethediyor.

Kaptan Tsubasa temalı elektrik anahtarı ve prizden oluşan koleksiyonda, dekorasyon kadar güvenli kullanım da ilk sırada geliyor.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

19 − three =